YŘkleniyor...

Haberler
AT─░LLA Y├ťKSEL─░ KAYBETT─░K (01.01.2013 - 16:53)

 Geçen hafta geçirdi─či trafik kazas─▒nda yaralanarak Cumhuriyet Üniversitesi Ara┼čt─▒rma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi alt─▒na al─▒nan BBP Belediye Meclis Üyesi Atilla Yüksel (46) hayat─▒n─▒ kaybetti.

Atilla Yüksel için Sivas Belediyesi önünde tören düzenlendi. Belediye Ba┼čkan─▒ Do─čan Ürgüp, son dönemde belediye meclisi olarak kaybettikleri ikinci dostlar─▒n─▒ u─čurlamak için topland─▒klar─▒n─▒ söyledi. ─░nsanlar─▒n, ac─▒ ve tatl─▒ günlerinde bir araya geldiklerine dikkat çeken Ba┼čkan Ürgüp, “Tatl─▒ günlerde bir araya gelmeyi ben önemsemiyorum o da çok önemlidir ama bir insan için küçük k─▒yamet gibi olan ölüm, dünyay─▒ terk edip Allah’─▒n huzuruna ç─▒kmak çok önemli, yani bugünlerde bir araya gelmemiz çok önemli.” dedi.

Ba┼čkan Ürgüp, Yüksel'in ailesine seslenerek, Atilla’n─▒n, övünebilecekleri biri oldu─čunu söyledi. Ürgüp, ┼čöyle dedi: “Sempatik, gülen yüzü, herkese kar┼č─▒ yak─▒nl─▒─č─▒ olan biri oldu─čunu, bir siyasi mücadele verse de bunu üslubu adab─▒yla yapan çok güzel bir karde┼čimizdi. Allah, ona rahmet eylesin. Mekan─▒ cennet olsun. Cenab-─▒ Allah, in┼čallah en ali mertebede onu Peygamber Efendimiz'e (sas) ve ┼čehitlerimize kom┼ču k─▒ls─▒n. Elim bir trafik kazas─▒nda kaybettik onu. Trafik kazalar─▒ olmasa çok iyi olacak ama Allah, bir ┼čeyi takdir edince onun da önüne geçmek mümkün olmuyor.” ┼čeklinde konu┼čtu.

Atilla Yüksel’in cenazesi, daha sonra Ulucami’ye getirildi. Ö─čle namaz─▒ sonras─▒ Müftü Yusuf ┼×ahin’in k─▒ld─▒rd─▒─č─▒ cenaze namaz─▒na BBP Genel Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ Hasan Hüseyin Bozuk, BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocac─▒k, Sivas Emniyet Müdürü Selçuk K─▒z─▒lay, AK Parti ─░l Ba┼čkan─▒ Burhanettin Kuru, sivil toplum kurulu┼člar─▒n─▒n temsilcileri ile çok say─▒da vatanda┼č kat─▒ld─▒.

Atilla Yüksel, Yukar─▒ Tekke Mezarl─▒─č─▒'nda topra─ča verildi. 2009 y─▒l─▒ mart ay─▒nda yap─▒lan yerel seçimlerde BBP'den meclis üyesi seçilen merhum Atilla Yüksel, bir k─▒z ve bir erkek çocuk babas─▒yd─▒.


 

Kaynak : Sedille der haber servisi ( muhabir belgin yavuz)

Bu Habere Yapřlan Yorumlar
  • tufan akar (04.01.2013 00:26)
    karde┼čimiz atilla ya allahtan rahmet acil─▒ ailesine ve sevenlerine sab─▒rlar diliyorum
Yorum Yapřn
Misafir :