YŘkleniyor...

Haberler
BA┼×KAN VE Y├ľNET─░M─░ 12 N─░SAN VE15 N─░SAN TAR─░HLER─░ ARASINDA ZARA VE SED─░LLE K├ľY├ťNDE B─░R D─░Z─░ ─░ST─░SARE ├çALI┼×MALARI YAPTILAR (19.04.2013 - 11:39)

 Verilen bu yemekte bir konu┼čma yapan ba┼čkan yahya yatar köyümüzden böyle esnaf ve i┼č adamlar─▒n─▒ görmekten onur duyduklar─▒n─▒ böyle çal─▒┼čkan ve mütevazi toplumdan kopmayan insanlar─▒n var olmalar─▒n─▒n  kendilerini gururland─▒rd─▒─č─▒n─▒ sözlerine ekledi.

          Burda yap─▒lan görü┼čmede memet ali beyin o─člu serdar beyinde derne─če faydal─▒ olabilmek için burda (zara,da) bana verece─činiz dernek ad─▒na  her görevi severek yapaca─č─▒n─▒ ve zara,da sedille derne─čini temsil etmekten onur duyacaklar─▒n─▒ blittiler.

     Bunun üzerine ba┼čkan ve yönetim serdar öztürk,ü SED─░LLE KÖYÜ KALKINDIRMA VE DAYANI┼×MA DERNE─×─░,nin ZARA temsilcisi olarak görevlendirdiler. burda bir aç─▒klama yapan ba┼čkan köyümüzün böyle öz güveni olan toplum içine ç─▒kan kendini yeti┼čtirmi┼č gençlere herzaman ihtiyac─▒ odu─čunu ve bu gençlerimizle gurur duydukler─▒n─▒ sölerine ekledi.

        SED─░LLE köyüne ç─▒kan yönetim burda köylüler ile piknik konulu bir tolant─▒ düzenledi köylülerimizin piknik ,için ellerinden geleni yapacaklar─▒n─▒ bu çerçevede durmu┼č y─▒ld─▒r─▒m bir tosun kesece─či,nin sözünü verdi hasan k─▒l─▒nç ziya yücel muhsin kaya birer keçi, keserek yeme─če katk─▒da bulunacaklar─▒n─▒ aç─▒klad─▒lar. öte yandan karaca k─▒l─▒nç a─čal─▒k yar─▒┼č─▒ için bir bo─ča getirece─čini a─ča olamya aday oldu─čunu bunun daha büyü─čünü kim getirirse a─čan─▒n o olacag─▒n─▒ belirtti.

   sözün k─▒sas─▒ görünen oki sedillenin bu pikni─či renkli geçece─če benziyor ┼čimdiden karaca a─ča oldu gibi çünki en büyük bo─ča onda varm─▒┼č hadi hay─▒rl─▒s─▒

 

        Piknik yerinin temininde katk─▒da bulunan çay─▒rlar─▒n─▒ köyümüze ve bizlere açan GÜZEL AKAR.a dernek yönetimi olarak te┼čekkür ediyoruz.

           Zaman─▒m─▒z─▒n k─▒sa olu┼ču nedeniyle S─░VAS,ta ki kölülerimize u─črayamad─▒─č─▒m─▒z için yönetim olarak özür diliyoruz S─░VAS çal─▒┼čmalar─▒m─▒z en k─▒sa zamanda yapaca─č─▒z 

Kaynak : Sedille der haber servisi

Bu Habere Yapřlan Yorumlar
Bu Habere Ait Kayřtlř Yorum Bulunamadř.
Yorum Yapřn
Misafir :