YŘkleniyor...

Haberler
SED─░LLE DER. GECES─░NE S─░VAS BELED─░YE BA┼×KANI ZARA BELED─░YE BA┼×KANI ZARA MIZIN T├ťM ─░ ─░┼× ADAMLARI ├çOK SAYIDA DERNEK Y├ľNET─░M─░ KATILDILAR (17.03.2013 - 01:38)

 Ba┼čkan 3 y─▒lda sivas─▒,n zara,n─▒n  sedilelinin hayalinde göremiyece─či en üs düzey insanlar─▒ sedillenin gecesine toplad─▒ bunu zarada ba┼čarabilen ikinci bir dernek daha yok. gecemize kat─▒lan misafirlerimiz  hayretle izlediler çünki herkes orada idi sadece ula┼čt─▒rma bakanl─▒─č─▒ müste┼čer─▒ say─▒n habip soluk mutlaka kat─▒laca─č─▒m dedi ama bakan─▒ binali y─▒ld─▒r─▒m ─▒n ankaraya ça─č─▒rmas─▒ nedeniyle kat─▒lamad─▒─č─▒n─▒ ve üzüntüleri ni iletti.

 Bizim üyemiz köylümüz zavall─▒m gecenin neden cumartesi yap─▒lmad─▒─č─▒n─▒ pazar uykusuz kalaca─č─▒n─▒ bu nedenle kat─▒lmayaca─č─▒n─▒ söylüyor,

        Ama benim zara belediye ba┼čkan─▒ HÜSAMETT─░N GÜRSOY i┼čadam─▒m─▒z ERDO─×AN DÖNER zara sporun ba┼čkan─▒ zara sporun pazar günü  fatsada ki maç─▒na istanbuldan uçakla samsuna gidiyor ordan araçla ordu fatsaya geçip tak─▒m─▒n─▒ maça ç─▒kar─▒yor saa 18 de tekrar ayn─▒ yolu kullanarak gelip sedillenin gecesine yeti┼čiyor.!!!!!!!

         FAZLA SÖZE GEREK YOK B─░Z SED─░LLE DERNE─×─░ OLARAK SED─░LLEY─░ MASANIN ÜSTÜNE ÇIKARDIK AMA ONLAR MASANIN ALTINI SEÇT─░LER  DÜ┼×ÜNÜN BAKALIM BA┼×KANMI KAYBETT─░  YOKSA  S─░ZM─░.YAZIK YAZIK !!!

   AMA ┼×UNU H─░Ç UNUTMAYIN  300 ÜYES─░ VAR BU DERNE─×─░N 100 K─░┼×─░ KALSA DAHA ─░Y─░ YÜRÜYECE─×─░NE EM─░N─░Z 3 YILDA B─░R GECES─░N─░ DERNE─×─░ ─░Ç─░N AYIRMAYAN ÜYE ─░STEM─░YORUZ KUSURA KALMAYIN. 

        

Kaynak : Sedille der haber servisi

Bu Habere Yapřlan Yorumlar
  • Misafir (05.04.2013 01:49)
    bu gecemize g├╝zellik katan folklor ekibimizi haz─▒rlay─▒p organize ederek sahneye ├ž─▒karan y├Ânetim kurul ├╝yesi veysel KILIN,a te┼čekk├╝r ederiz.├Âz SED─░LLEL─░
Yorum Yapřn
Misafir :